email : info@agro-farma.sk
mobil : 0907 086 367, 0917 570 555

Mobilné dojavie zariadenie pre kravy

Preloader

Mobilné dojacie zariadenie vhodné na dojenie kráv

- napájanie na 230V

- objem antikorovej kanvy 30 L

- kvalitné a spoľahlivé

viac informácií telefonicky, alebo cez kontaktný formulár 

 

Dôležité upozornenie

V poslednej dobe sa môžete stretnúť s ponukami predajcov, ktorí ponúkajú dojačky ktoré sú amatérske. Tieto dojačky nesplňujú stanovené normy pre dojacie zariadenia.

Tvrdenie že dojačka je univerzálna pre dojenie kráv a kôz alebo oviec je zavádzajúce, pretože pre každé z týchto zvierat musí byť nastavený určitý podtlak a taktiež počet pulzov. Pulzačný pomer je iný pre kravy ako pre ovce. Tento pomer je určený konštrukciou pulzátora a nesmie sa prestavovať!

Nie je možné podtlak a počet pulzov nastaviť univerzálne pre všetky tieto zvieratá! 

Taktiež tvrdenie, že kanva zároveň tvorí zásobník podtlaku je nezmysel, pretože keď sa kanva naplní, už v nej neostáva žiadna zásoba podtlaku - dochádza ku kolísaniu podtlaku a tým k upchaniu strukov

Nevhodné dojacie zariadenie má za následok poškodenie úžitkovosti zvieraťa, ktorého dojivosť rapídne klesá, preto Vám odporúčame zvážiť nákup takéhoto finančne lákavého "dojacieho zariadenia" .


email : info@agro-farma.sk
mobil : 0907 086 367, 0917 570 555

Dojacie zariadenia, dezinfekcia, chladiace nádoby. Elektrické ohradníky - predaj, návrh, realizácia. Farmárske potreby. Poľnohospodárske stroje a príslušenstvo. Náhradné diely na poľnohospodárske stroje
2015 © pre agro-farma.sk
vytvoril CompServis